Dlaczego warto wybrać nasze patelnie

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów patelni. Różnią się od siebie wielkością, przeznaczeniem, materiałem z którego są wykonane oraz rodzajem użytych powłok odpowiadających za nieprzywieranie.

Nasze patelnie są tworzone z myślą o różnych potrzebach i przeznaczeniach. Skupiamy się na każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Od projektu rączki, która nie może przewodzić ciepła ale powinna zapewniać wygodny i pewny chwyt, poprzez dobór funkcji takich jak: smażenie, duszenie, grillowanie czy tez pieczenie, kończąc na specjalnie dobranych powłokach najwyższej klasy zapewniających wyjątkową wytrzymałość i ochronę przez zarysowaniami.

Każda nasza patelnia jest liderem jakości w swojej klasie. Zaczynając od ekonomicznej patelni Forte z innowacyjną, żelową powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON a kończąc na prawie niezniszczalnej patelni Diamond – pokrytej ultranowoczesną czterowarstwową nieprzywierającą powłoką o chropowatej strukturze TEFLON PROFILE Crocodile Blue. Wszystkie nasza patelnie zostały stworzona z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb kulinarnych abyś mógł skupić się na gotowaniu i cieszyć się efektem przyrządzonych przez Ciebie potraw.

Linie naszych patelni

Obsidian

Patelnie Zwieger z odlewanego aluminium. Wewnętrzna część naczynia pokryta jest innowacyjną, trzywarstwową powłoką GREBLON C3+ non-stick firmy WEILBURGER. Patelnia Zwieger doskonale przewodzi i akumuluje ciepło. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, zwiększające...

White Stone

Naczynia Zwieger z odlewanego aluminium. Wewnętrzna część pokryta została nowoczesną...

Practi Plus

Patelnie Zwieger typu forged (tłoczone na gorąco). Wewnętrzna część naczynia pokryta...

Diamond

Patelnie linii DIAMOND zostały wykonane z czystego, odlewanego aluminium. Wewnętrzna część pokryta...

White Stone Connect

Patelnie Zwieger z odlewanego aluminium z odczepianą rączką. Wewnętrzna cześć naczynia pokryta została nowoczesną...

Forte

Uniwersalna patelnia FORTE została wykonana z czystego, nieprzetworzonego aluminium typu forged, czyli tłoczonego na gorąco. Wewnętrzna strona patelni pokryta jest innowacyjną, żelową powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwośc....

Polecane produkty

Patelnie Zwieger

Ja w swojej kuchni mam chyba dwadzieścia patelni. Wiem – to trochę dużo, ale pamiętajcie, że gotowanie to moje życie i moja pasja. Poza tym lubię mieć pod ręką patelnie na różne okazje. Inna do grillowania, inna do duszenia, a jeszcze inna kiedy potrzebuję pięknie chrupiącą skórkę kaczki na moim talerzu. Myślicie, że wszystko to można zrobić na jednej patelni. Błąd. Patelnie Obsidian są doskonałe do duszenia – bo mają nieprzywierającą powłokę stworzoną właśnie do wolnego duszenia potraw. Natomiast patelnie White Stone doskonale przypiekają chrupiącą skórkę placków ziemniaczanych czy mojej ulubionej kaczki.

I moje ulubione patelnie Forte do codziennej szybkiej pracy w domu. Są lekkie, uniwersalne i bardzo ładne. To też ważne, żeby lubić swoje przyrządy. A ja je bardzo lubię. Wiem, że będziecie zadowolenie z patelni Zwieger tak jak ja.