To nowoczesny fason, marmurowe zdobienie nawiązujące do surowej formy architektury kamienia, najwyższej jakości surowce i starannie wykończone detale.

O produkcie

Porcelana MAVIS to połączenie nowoczesności, najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności elementów oraz niepowtarzalnego wzornictwa, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Nowoczesny fason naszego zestawu oraz wyrafinowane marmurowe zdobienie nawiązujące do surowej formy architektury kamienia, wyróżniają go wśród konkurencyjnych propozycji na rynku ceramiki. Cały komplet tworzy jedną, spójną całość, która zamyka w sobie trudne do połączenia cechy: bogaty wzór, doskonałość klasycznej formy oraz funkcjonalność. Każdy element został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć zdecydowany charakter marki Zwieger z najnowszymi, światowymi trendami dekoracyjnymi.

Czy wiesz, że...

Co ważne, porcelana MAVIS spełnia jednocześnie najbardziej surowe normy jakościowe. Charakteryzuje się niezwykłą twardością o współczynniku bieli ok. 75% i przeświecalności 20-27%. Dzięki wysokiej temperaturze wypalania (około 1400°C) każdy element zestawu jest bardzo odporny na czynniki mechaniczne (takie jak ścieranie szkliwa podczas częstego użytkowania czy zmywania ręcznego) oraz chemiczne (kwasy i zasady zawarte w potrawach i środkach myjących). Do produkcji kompletu użyto wyłącznie najwyższej jakości surowców, a każdy detal został wykończony z największą starannością. Wszystko to sprawia, że efekt końcowy zachwyca swoim kształtem, formą i wzornictwem.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Mavis_Zestaw (1)
Mavis_Filizanka (3)
Mavis_Cukiernica (2)
Mavis_Mlecznik (2)
Mavis_Miska (1)
Mavis_Spodek (2)
Mavis_Talerz (1)
Mavis_Talerzyk (2)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

Zestaw zawiera:

  • 6 szt. talerzy deserowych 21 cm
  • 6 szt. talerzy obiadowych 26 cm
  • 6 szt. talerzy na zupę 21 cm
  • 6 szt. filiżanek 250 ml
  • 6 szt. spodków 15 cm
  • 1 szt. mlecznik 200 ml
  • 1 szt. cukiernica 180 ml

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz inne produkty Zwieger