Nowoczesny fason naszego zestawu oraz wyrafinowane marmurowe zdobienie nawiązujące do surowej formy architektury kamienia, wyróżniają go wśród konkurencyjnych propozycji na rynku ceramiki. Cały komplet tworzy jedną, spójną całość, która zamyka w sobie trudne do połączenia cechy: bogaty wzór, doskonałość klasycznej formy oraz funkcjonalność. Każdy element został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć zdecydowany charakter marki Zwieger z najnowszymi, światowymi trendami dekoracyjnymi. Co ważne, porcelana MAVIS spełnia jednocześnie najbardziej surowe normy jakościowe. Charakteryzuje się niezwykłą twardością o współczynniku bieli ok. 75 % i przeświecalności 20-27 %. Dzięki wysokiej temperaturze wypalania (około 1400 st. C.) każdy element zestawu jest bardzo odporny na czynniki mechaniczne (takie jak ścieranie szkliwa podczas częstego użytkowania czy zmywania ręcznego) oraz chemiczne (kwasy i zasady zawarte w potrawach i środkach myjących).

Do produkcji kompletu użyto wyłącznie najwyższej jakości surowców, a każdy detal został wykończony z największą pieczołowitością. Wszystko to sprawia, że efekt końcowy zachwyca swoim kształtem, formą i wzornictwem.

W zestawie:

  • 6 szt. talerzy deserowych 21 cm
  • 6 szt. talerzy obiadowych 26 cm
  • 6 szt. talerzy na zupę 21 cm
  • 6 szt. filiżanek 250 ml
  • 6 szt. spodków 15 cm
  • 1 szt. mlecznik 200 ml
  • 1 szt. cukiernica 180 ml

899,99 zł

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ZESTAW OBIADOWY MAVIS?

Jakość wykonania - najwyższej jakości surowce, starannie wykończone detale

Niepowtarzalne wzornictwo - nawiązujące do czasów antycznej Grecji, zgodne z najnowszymi trendami dekoracyjnymi

Trwałość - dzięki wysokiej temperaturze wypalania każdy element zestawu jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne

Zobacz produkty z pozostałych linii