Uniwersalne patelnie, pokryte bardzo praktyczną powłoką nieprzywierającą typu marble stone, idealnie sprawdzą się w codziennych, częstych pracach kuchennych.

O produkcie

SFERIC to uniwersalna patelnia wykonana z nieprzetworzonego aluminium typu forged, czyli tłoczonego na gorąco. Wewnętrzną stronę patelni pokryto żelową, innowacyjną powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON. Ze względu na swoje właściwości i wyższą odporność na zarysowania powłokę tę stosuje się w naczyniach przeznaczonych do częstego, codziennego użytku. Patelnia doskonale przewodzi i akumuluje ciepło i można jej używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym także na płytach indukcyjnych.

Czy wiesz, że...

Patelnia ta jest stosunkowo lekka, co przekłada się na komfort gotowania, ponieważ podczas dłuższej pracy z naczyniem nie odczujemy zmęczenia ręki. Rączka została wykonana z tworzywa sztucznego, które nie przewodzi ciepła i posiada specjalną powłokę zapewniającą wygodny i pewny chwyt. Dodatkowo na zewnątrz patelnia zabezpieczona jest silikonowym lakierem żaroodpornym chroniącym przed przebarwieniami i zadrapaniami.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
24cm_8
24cm_11
24cm_7
24cm_13
24cm_9
24cm_3
24cm_4
24cm_5
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Powłoka typu marble stone - firmy PFLUON, idealna do codziennego użytkowania, żelowa, nieprzywierająca
  • Dno indukcyjne – lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki przewodzeniu magnetycznemu
  • Rączka – gwarantuje doskonałe wyważenie i pewny chwyt dzięki powłoce soft touch
  • Warstwa zewnętrzna - pokryta żaroodpornym lakierem silikonowym; długo zachowuje swój wygląd, odporna na przebarwienia i odpryski

PRODUKTY DO NABYCIA W SKLEPACH STACJONARNYCH

Dostępne w sklepach stacjonarnych


 

Zobacz pozostałe produkty z linii SFERIC

Zobacz inne produkty Zwieger