Nowoczesne patelnie wykonane w technologii die cast z innowacyjną, 3-warstwową, nieprzywierającą powłoką Greblon C3+ non-stick firmy WEILBURGER.

O produkcie

Nowoczesne patelnie OBSIDIAN zostały wykonane w technologii die cast, czyli z odlewanego aluminium. Wewnętrzną stronę patelni pokrywa innowacyjna, 3-warstwowa, nieprzywierająca, utwardzona ceramicznie niemiecka powłoka Greblon C3+ non-stick firmy WEILBURGER. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zwiększające odporność na zarysowania, powłoka ta stosowana jest w naczyniach najwyższej klasy. Żaroodporny lakier silikonowy, który pokrywa patelnię na zewnątrz, sprawia, że zachowuje ona swój estetyczny wygląd na długie lata. Ponadto, patelnia doskonale przewodzi i akumuluje ciepło, a dzięki zastosowanemu pełnemu dyskowi indukcyjnemu można jej używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych.

Czy wiesz, że...

Użyty dysk, dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu, zapewnia lepsze wykorzystanie energii nawet do 40%. Co ważne, zastosowana powłoka nieprzywierająca pozwala smażyć na minimalnej ilości tłuszczu, co niewątpliwie przekłada się na zdrowszy tryb życia. Całości dopełnia przyciągająca uwagę czerwona rączka, w całości wykonana z materiału PP, który nie przewodzi ciepła ,a zastosowana przyjemna w dotyku powłoka soft touch zapewnia pewny i wygodny chwyt.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Obsidian_Grillowa-10
Obsidian_Grillowa-15
Obsidian_Nalesnikowa-14
Obsidian_pat_28cm-4
Obsidian_Wok-9
Obsidan_Gleboka-2
Obsidian_24cm-1
Obsidian_28cm-3
Obsidian_28cm-6
Obsidian_28cm-11
Obsidian_20cm-5
Obsidian_Gleboka-17
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • GREBLON C3+ – nowoczesna, nieprzywierająca powłoka, z dodatkową powłoką zabezpieczającą, stosowana w naczyniach najwyższej klasy
  • DIE CAST technology – odlewane aluminium; lepsza struktura przewodzenia i dystrybucji ciepła
  • Dno – pełny dysk indukcyjny; do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu
  • Zewnętrzna powłoka – bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia, w całości pokryta silikonowym lakierem żaroodpornym
  • Rączka – ergonomiczna, pokryta przyjemną w dotyku powłoką soft touch
  • Dodatkowy uchwyt – do łatwiejszego i bezpieczniejszego przenoszenia głębokich patelni (dotyczy Woka i patelni głębokiej)
  • Wysokie ścianki – pozwalające swobodnie smażyć i dusić większe ilości potrawy bez ryzyka rozlewania (dotyczy Woka i patelni głębokiej)

Zobacz i dowiedz się więcej

Patelnie Obsidian
OdtwórzPlay

Zapraszamy do sklepu

OBSIDIAN - patelnia 20cm

OBSIDIAN - patelnia 24cm

OBSIDIAN - patelnia 28cm

OBSIDIAN - patelnia głęboka 28cm

OBSIDIAN - patelnia grillowa 28cm

OBSIDIAN - patelnia do naleśników 26cm

OBSIDIAN - wok 32cm

 

Zobacz pozostałe produkty z linii OBSIDIAN

Zobacz inne produkty Zwieger