Stylowy, nowoczesny produkt wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o lustrzanym wykończeniu, pokryty nieprzywierającą, odporną na zarysowania, 3-warstwową, wzmacnianą tytanem powłoką QUANTANIUM.

O produkcie

Patelnia KLASSIKER to stylowy, nowoczesny produkt wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o lustrzanym wykończeniu. Wewnątrz naczynie pokryte jest QUANTANIUM, czyli nieprzywierającą, odporną na zarysowania, 3-warstwową, wzmacnianą tytanem powłoką amerykańskiej firmy WHITFORD.

Czy wiesz, że...

Patelnia posiada grube, czterowarstwowe dno, które wspólnie z wyjątkowej grubości ściankami zapewnia szybką akumulację i równomierną dystrybucję ciepła oraz gwarantuje dużą energooszczędność. Dzięki wysokiemu przewodzeniu magnetycznemu patelnia doskonale współpracuje z kuchenkami indukcyjnymi. Wykonana ze stali nierdzewnej rączka nie nagrzewa się i pewnie leży w dłoni, przez co operowanie patelnią jest niezwykle łatwe, przyjemne, a przy tym bezpieczne.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Klassiker_24cm_Owijka-14
Klassiker_24cm_Owijka-15
Klassiker_24cm-2
Klassiker_24cm-5
Klassiker_24cm-10
Klassiker_24cm-9
Klassiker_28cm-11
Klassiker_24cm
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • QUANTANIUM – nieprzywierająca, odporna na zarysowania, 3-warstwowa, wzmacniana tytanem powłoka amerykańskiej firmy WHITFORD
  • Dno – 4-warstwowe, pełna indukcja - idealna współpraca z płytami indukcyjnymi, a także innymi rodzajami kuchenek; lepsze wykorzystanie energii dzięki przewodzeniu magnetycznemu
  • Stal nierdzewna – odporna na korozję, bezpieczna dla zdrowia, zapewniająca długotrwałą funkcjonalność
  • Rączka – stalowa, nienagrzewająca się, odpowiednio długa

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz pozostałe produkty z linii KLASSIKER

Zobacz inne produkty Zwieger