Patelnie wykonane z aluminium tłoczonego na gorąco, pokryte 3-warstwową, nieprzywierającą powłoką ILAG CRYSTAL z chropowatym wykończeniem.

O produkcie

Patelnie GABRO w całości wykonane z aluminium tłoczonego na gorąco to nowy, wysokiej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się podczas codziennych prac kuchennych. Patelnie pokryte są 3-warstwową, nieprzywierającą powłoką ILAG CRYSTAL z chropowatym wykończeniem typu marble stone. Dzięki wykorzystaniu technologii ILAG SWISS CRYSTAL COATING ta wytrzymała powłoka jest bardzo odporna na ścieranie i uszkodzenia, dlatego może być poddawana częstej, intensywnej eksploatacji nawet do 240°C. Jest również bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie posiada w swoim składzie szkodliwego związku PFOA.

Czy wiesz, że...

Dzięki pełnemu dyskowi indukcyjnemu patelnie nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek, w tym płyty indukcyjne. Ich zewnętrzną część pokrywa czarny, silikonowy lakier żaroodporny, który sprawia, że zachowują one swój estetyczny wygląd przez długi czas. Do patelni dołączona została filcowa mata chroniąca je przed zarysowaniami podczas przechowywania.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
24cm_1__6
24cm_3__8
24cm_4__9
24cm_11__10
24cm_6__8
24cm_7__9
24cm_9__11
24cm_10__12
gabro-pat-mata
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • ILAG CRYSTAL – nieprzywierająca, krystaliczna, 3-warstwowa powłoka
  • Dno – pełny dysk indukcyjny; do 40 % lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu
  • Wytrzymałość – temperatura pracy patelni nawet do 240°C
  • Zewnętrzna powłoka – bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia, w całości pokryta żaroodpornym lakierem silikonowym
  • Filcowa mata – chroni patelnie przed zarysowaniami podczas przechowywania

Zapraszamy do sklepu

GABRO - patelnia 28cm

GABRO - patelnia 26cm

GABRO - patelnia 24cm

GABRO - patelnia 20cm

 

Zobacz pozostałe produkty z linii GABRO

Zobacz inne produkty Zwieger