Innowacyjne garnki wykonane z odlewanego aluminium i pokryte niemiecką, 3-warstwową powłoka nieprzywierającą Greblon C3 z dodatkową powłoką zabezpieczającą.

O produkcie

VESNA to innowacyjne garnki wykonane z odlewanego aluminium, które jest najtrwalszym materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury oraz długotrwałe użytkowanie. Wewnętrzna strona garnków pokryta jest niemiecką, 3-warstwową powłoką nieprzywierającą Greblon C3 z dodatkową powłoką zabezpieczającą, z kolei stronę zewnętrzną pokrywa silikonowy lakier żaroodporny, dzięki czemu zachowują one swój pierwotny wygląd przez bardzo długi czas. Garnków można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40%. Dołączona do garnka pokrywka wykonana została ze szkła hartowanego a jej rant został wykonany z silikonu. Dzięki temu pokrywka doskonale przylega do naczynia i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary oraz uchwytem soft touch zapewnia optymalne warunki użytkowania.

Czy wiesz, że...

Garnek posiada dodatkową wylewkę dzięki której odcedzanie czy odlewanie zawartości stanowi idealne rozwiązanie użytkowe. Dzięki zastosowanym materiałom garnek jest jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i przez to wygodniejszą w użyciu. To wszystko powoduje, że garnek VESNA jest naczyniem typu All In One - w jednym naczyniu, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz gotować. Wszystkie produkty z serii VESNA można myć w zmywarce, jednak z uwagi na żywotność powłoki i jej właściwości nieprzywierające, nie jest to zalecane.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Vesna_24cm-3
Vesna_24cm-4
Vesna_24cm-1
Vesna_24cm-2
Vesna_Rondel_16cm-1
Vesna_24cm-6
Vesna_24cm-5
Vesna_Rondel_16cm-5
Vesna_Rondel_16cm-6
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • GREBLON C3 – niemiecka, innowacyjna, nieprzywierająca, 3-warstwowa powłoka, z dodatkową powłoką zabezpieczającą
  • ALL IN ONE – w jednym naczyniu możemy gotować, smażyć jak na patelni oraz dusić pod przykryciem
  • Dno – pełny dysk indukcyjny; do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu
  • Zewnętrzna powłoka – bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia, w całości pokryta silikonowym lakierem żaroodpornym
  • Dwustronna wylewka – pozwala na precyzyjne odlewanie tłuszczu lub sosu, lub wygodne odcedzanie
  • Pokrywka – idealnie płaska powierzchnia ze szkła hartowanego, subtelny, nierzucający się w oczy otwór odprowadzający nadmiar pary, uszczelniający, silikonowy rant; duży, bezpieczny i wygodny w użyciu uchwyt z powłoką soft touch

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz pozostałe produkty z linii VESNA

Zobacz inne produkty Zwieger