Nowoczesne garnki ALL IN ONE wykonane z odlewanego aluminium i pokryte niemiecką, 3-warstwową powłoka nieprzywierającą Greblon C3 GRANITE.

O produkcie

Innowacyjne garnki BLACK STONE zostały wykonane z odlewanego aluminium, które jest najtrwalszym materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury, a także długotrwałe użytkowanie. Wewnętrzną część garnków pokrywa nowoczesna, nieprzywierająca, 3-warstwowa powłoka granitowa GREBLON C3 GRANITE. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości nieprzywierające, trwałość i odporność na zarysowania powłoka ta stosowana jest w naczyniach najwyższej klasy. Co więcej, jej specyficzna, chropowata powierzchnia umożliwia przygotowywanie panierowanych potraw łatwiej i lepiej niż na tradycyjnych, płaskich powierzchniach. Poprzez użyte, połączone ze sobą materiały, każdy garnek jest jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i dzięki temu wygodniejszą w użyciu. Wszystko to powoduje, że garnki BLACK STONE są naczyniem All In One co oznacza, że w jednym naczyniu, oprócz gotowania, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz zapiekać jak w brytfannie, a nawet piec ciasta.

Czy wiesz, że...

Dołączona do każdego garnka pokrywa wykonana została ze szkła hartowanego, a jej rant otoczony jest silikonową powłoką. Co ważne, pokrywa posiada metalowy uchwyt, dzięki czemu możemy ją bezpiecznie umieszczać w piekarniku razem z garnkiem. Zewnętrzną część naczyń pokrywa żaroodporny lakier silikonowy, który sprawia, że zachowują one swój estetyczny wygląd przez długi czas. Garnki BLACK STONE są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym z płytami indukcyjnymi. Co więcej, użyty pełny dysk indukcyjny, dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu, zapewnia do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki. Maksymalna temperatura pracy wynosi 240°C. W zestawie znajdują się dodatkowe nakładki silikonowe, chroniące przed oparzeniem.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Black_Stone_24cm (3)
Black_Stone_24cm (5)
Black_Stone_20cm (4)
Black_Stone_24cm (1)
Black_Stone_24cm (2)
Black_Stone_24cm
Black_Stone_20cm-(2)
Black_Stone_Brytfanna (1)
Black_Stone_Brytfanna (5)
Black_Stone_Brytfanna (6)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • GREBLON C3 GRANITE – niemiecka, innowacyjna, nieprzywierająca, 3-warstwowa powłoka granitowa, stosowana w naczyniach najwyższej klasy
  • ALL IN ONE – w jednym naczyniu, oprócz gotowania, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz zapiekać jak w brytfannie, a nawet piec ciasta
  • Dno – pełny dysk indukcyjny; do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu
  • Zewnętrzna powłoka – bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia, w całości pokryta silikonowym lakierem żaroodpornym
  • Uchwyty silikonowe – chroniące przed oparzeniem, po ich zdjęciu, naczynia można używać w piekarniku nawet w dużych temperaturach (nie dotyczy brytfanny)
  • Pokrywka – powierzchnia ze szkła hartowanego, subtelny, nierzucający się w oczy otwór odprowadzający nadmiar pary, uszczelniający, silikonowy rant oraz duży, bezpieczny i wygodny w użyciu metalowy uchwyt (nie dotyczy brytfanny)

Zobacz i dowiedz się więcej

Patelnie Titan
OdtwórzPlay

Zapraszamy do sklepu

BLACK STONE - garnek 28cm

Black_Stone_28cm-(3)

BLACK STONE - garnek 24cm

Black_Stone_24cm-(3)

BLACK STONE - garnek 20cm

Black_Stone_20cm-(3)

BLACK STONE - brytfanna

Black_Stone_Brytfanna-(2)

 

Zobacz pozostałe produkty z linii BLACK STONE

Zobacz inne produkty Zwieger