<p style="text-align: center; font-size: 15px;"><strong>Deska akacjowa z wielozadaniowym nożem i ostrzałką.</strong></p>

O produkcie

Praktyczny zestaw składający się z deski do krojenia oraz wielozadaniowego noża z niemieckiej stali nierdzewnej. Deska wykonana jest z drewna akacjowego, które poza walorami estetycznymi posiada kilka innych, przydatnych w codziennych pracach kuchennych zalet: jest niezwykle trwałe, a także odporne na uszkodzenia i działanie wilgoci. Ponadto drewno naturalne to materiał neutralny dla żywności i bezpieczny dla zdrowia.

Czy wiesz, że...

Deska posiada praktyczny, stalowy uchwyt do zawieszania oraz zintegrowaną ostrzałkę, dzięki której szybko i wygodnie naostrzymy nóż przed przystąpieniem do krojenia. Dodatkowo na jej obrzeżach znajduje się wgłębienie, które chroni przed wylewaniem płynu na blat. Dołączony do zestawu wielozadaniowy nóż posiada twarde ostrze wykonane z niemieckiej stali nierdzewnej X50CrMoV15 oraz stylową, nitowaną rączkę z tworzywa ABS, która gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Całość tworzy nie tylko praktyczny, ale również estetyczny komplet.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Optima_z_nożem (5)
Optima_z_nożem (4)
Optima_z_nożem (8)
Optima_z_nożem (7)
Optima_bez_noża (2)
Optima_bez_noża (3)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Uchwyt – umożliwia zawieszenie deski w łatwo dostępnym miejscu tak, aby zawsze mieć ją pod ręką
  • Drewno akacjowe – niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia oraz działanie wilgoci
  • Ostrzałka – zintegrowana; pozwala szybko i efektywnie naostrzyć nóż tuż przed obróbką żywności
  • Nóż z niemieckiej stali nierdzewnej – wielozadaniowy, niezwykle praktyczny i poręczny

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz inne produkty Zwieger