Funkcjonalne, wygodne, a przy tym estetyczne, wykonane ręcznie z wysokiej jakości drewna.

Dlaczego warto wybrać nasze bloki na noże

Bloki na noże to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania w kuchni. To najlepszy system na przechowywanie noży w zasięgu ręki i sposób na wygodne korzystanie z nich. Ponadto blok zapobiega przed stępieniem i uszkodzeniem ostrza, gdy nóż nie jest używany, przez co wydłuża się jego żywotność. Ręcznie wykonane bloki z wysokiej jakości drewna idealnie wkomponują się w każdą, nawet małą kuchnię, stanowiąc przy tym estetyczny element dekoracyjny.

Do produkcji zestawu 5 najczęściej wykorzystywanych noży kuchennych użyto wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o symbolu X50CrMoV15, która gwarantuje długą żywotność, a samo ostrze nawet przy częstym użytkowaniu długo zachowuje swoją ostrość.

Linie naszych bloków na noże

Darque

Zestaw DARQUE jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy w produktach cenią funkcjonalne rozwiązania zamknięte w nowoczesnej formie. DARQUE to ręcznie wykonany blok z drewna akacjowego wraz z zestawem 5 najczęściej używanych noży...

Vesna

Zestaw VESNA jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy w produktach cenią funkcjonalne rozwiązania zamknięte w nowoczesnej formie. VESNA to ręcznie wykonany blok z drewna kauczukowego wraz z zestawem 5 najczęściej używanych noży kuchennych...

Klassiker

KLASSIKER to ręcznie wykonany blok z drewna bambusowego wraz z zestawem 5 noży...

Vesna

VESNA to ręcznie wykonany blok z drewna kauczukowego...

Scandi

Dbałość o detale i niezwykła funkcjonalność tego zestawu zadowoli najbardziej...

Sferic

Zestaw 5 noży ze stali nierdzewnej w bloku kauczukowym SFERIC to doskonała propozycja dla osób...

Klassiker

KLASSIKER to ręcznie wykonany blok z drewna bambusowego...

Hevea

Zestaw HEVEA jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących w produktach...

Polecane produkty

Noże Zwieger

Dla mnie jako Szefa Kuchni nóż to najważniejszy przyjaciel w pracy. Każdy musi znaleźć swój nóż. Ważna jest jego waga, długość, szerokość ostrza czy kształt rączki. Jednak najważniejsze, żeby nóż był niezawodny. Tylko dobry, naprawdę ostry nóż jest bezpieczny, bo tylko krojenie takim nożem nie wymaga użycia siły. A wtedy jesteśmy bezpieczni. Nóż w naszych rękach wykonuje tylko takie ruchy, których od niego oczekujemy.

Dlatego noże Zwieger wykonane są z najlepszej niemieckiej stali, która pozwala na wykonanie noży odpowiednio twardych, ostrych i równocześnie na tyle elastycznych, że praca z nimi jest przyjemnością.

Z najwyższym zaufaniem polecam Wam noże Zwieger. To narzędzia najwyższej klasy.