Uniwersalne patelnie, pokryte bardzo praktyczną powłoką nieprzywierającą typu marble stone, idealnie sprawdzą się w codziennych, częstych pracach kuchennych.

O produkcie

Uniwersalną patelnię PRACTI PLUS wykonano z nieprzetworzonego aluminium typu forged, czyli tłoczonego na gorąco. Wewnętrzna strona patelni pokryta jest nieprzywierającą powłoką typu marble stone firmy PFLUON. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości oraz zwiększoną odporność na zarysowania, powłokę tę stosuje się w segmencie naczyń przeznaczonych do częstego, codziennego użytku. Patelnia bardzo dobrze przewodzi i akumuluje ciepło i można jej używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych.

Czy wiesz, że...

Patelnia jest wyjątkowo lekka, co stanowi jej atut, dzięki któremu podczas dłuższej pracy z naczyniem, którym będziemy często operować, nie odczujemy zmęczenia ręki. Zastosowaną w patelni rączkę wykonano z nieprzewodzącego ciepła tworzywa sztucznego i pokryto specjalną powłoką zapewniającą wygodny i pewny chwyt. Dodatkowo, na zewnątrz patelnia zabezpieczona jest silikonowym lakierem żaroodpornym, który znacznie wydłuża jej żywotność. Maksymalna temperatura pracy wynosi 220°C.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
128
127
103
141
131
107
110
115
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Powłoka typu marble stone – firmy PFLUON, idealna do codziennego użytkowania, nieprzywierająca
  • Dno indukcyjne – idealna współpraca z płytami indukcyjnymi, a także innymi rodzajami kuchenek; lepsze wykorzystanie energii dzięki przewodzeniu magnetycznemu
  • Rączka – wykonana z nieprzewodzącego ciepła tworzywa sztucznego; gwarantuje doskonałe wyważenie i pewny chwyt
  • Warstwa zewnętrzna – zabezpieczona silikonowym lakierem żaroodpornym, odpornym na przebarwienia i odpryski, wydłużającym żywotność patelni

Zapraszamy do sklepu

PRACTI PLUS - patelnia 28cm

PRACTI PLUS - patelnia 26cm

PRACTI PLUS - patelnia 24cm

PRACTI PLUS - patelnia 20cm

 

Zobacz pozostałe produkty z linii PRACTI PLUS

Zobacz inne produkty Zwieger