Uniwersalne patelnie FORTE pokryte chropowatą, żelową powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON, które doskonale sprawdzą się w codziennym, częstym użytkowaniu.

O produkcie

Uniwersalna patelnia FORTE została wykonana z czystego, nieprzetworzonego aluminium typu forged, czyli tłoczonego na gorąco. Wewnętrzna strona patelni pokryta jest innowacyjną, żelową powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i zwiększoną odporność na zarysowania, powłoka ta stosowana jest w segmencie naczyń przeznaczonych do częstego, codziennego użytku. Patelnia doskonale przewodzi i akumuluje ciepło oraz można jej używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych. Maksymalna temperatura pracy wynosi 220°C.

Czy wiesz, że...

Patelnia posiada stosunkowo lekką wagę, co stanowi jej atut, dzięki któremu podczas dłuższej pracy z naczyniem nie odczujemy zmęczenia ręki. Zastosowana rączka została wykonana z nieprzewodzącego ciepła tworzywa sztucznego, posiada też specjalną powłokę zapewniającą wygodny i pewny chwyt. Dodatkowo, na zewnątrz patelnia zabezpieczona jest silikonowym lakierem żaroodpornym.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Forte_24cm-11
Forte_24cm-10
Forte_20cm-10
Forte_24cm-12
Forte_24cm-9
Forte_24cm-8
Forte_24cm-7
Forte_24cm-6
Forte_24cm-5
Forte_24cm-3
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Powłoka typu marble stone - firmy PFLUON, idealna do codziennego użytkowania, żelowa, nieprzywierająca
  • Dno indukcyjne – lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki przewodzeniu magnetycznemu
  • Rączka – gwarantuje doskonałe wyważenie i pewny chwyt dzięki powłoce soft touch
  • Warstwa zewnętrzna - pokryta żaroodpornym lakierem silikonowym; długo zachowuje swój wygląd, odporna na przebarwienia i odpryski

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz pozostałe produkty z linii FORTE

Zobacz inne produkty Zwieger