Profesjonalny, wielofunkcyjny produkt do zadań specjalnych, który powinien znaleźć się w kuchennej szufladzie każdego amatora gotowania, wykonany z najwyższej jakości hartowanej stali nierdzewnej ANSI 304 o niezwykłej twardości 57 HRC.

O produkcie

Nożyce kuchenne ZWIEGER to profesjonalny, wielofunkcyjny produkt do zadań specjalnych, który powinien znaleźć się w kuchennej szufladzie każdego amatora gotowania. Ostrze wykonane zostało z najwyższej jakości hartowanej stali nierdzewnej o niezwykłej twardości 57 HRC, dzięki czemu nożyce mają wielorakie zastosowanie wszędzie tam, gdzie nawet najlepszy nóż nie sprosta zadaniu. Ich specjalnie wyprofilowany kształt sprawia, że przetną nawet najtrudniejsze materiały takie jak kości czy surowe mięso, ale również doskonale sprawdzą się przy porcjowaniu świeżych ryb, krojeniu pizzy czy ścinaniu ziół.

Czy wiesz, że...

Specjalne żłobienia ułożone po zewnętrznej stronie jednego z ostrzy sprawiają, że cięta potrawa nie przywiera, co znacznie zwiększa komfort pracy. Kolejnym elementem gwarantującym wygodę użytkowania są uchwyty, których profil został zaprojektowany w taki sposób, by nawet dużym, męskim dłoniom praca z nożycami nie sprawiała problemu i była efektywna. Gumowe, miłe w dotyku wykończenie dopełnia przyjemności i łatwości użytkowania.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Nozyce_Kuchenne-(7)
Nozyce_Kuchenne-(8)
Nozyce_Kuchenne-(6)
Nozyce_Kuchenne-(5)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Materiał - hartowana stal nierdzewna o niezwykłej twardości 57 HRC + gumowe wykończenie
  • Specjalne żłobienia – ułożone po zewnętrznej stronie jednego z ostrzy, zapobiegają przywieraniu potrawy
  • Blokada zabezpieczająca – uniemożliwia samoczynne otwarcie nożyc; łatwa zmiana pozycji lock/unlock przy użyciu wyłącznie kciuka ręki obsługującej
  • Uchwyty - wygodne, odpowiednio wyprofilowane także pod kątem dużych, męskich dłoni; gwarantują efektywność pracy
  • Gumowe wykończenie - zapewnia pewny chwyt oraz komfort użytkowania

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz inne produkty Zwieger