Dlaczego warto wybrać nasze noże

Podstawowe narzędzie w każdej kuchni, jakim jest nóż, musi spełniać najwyższe standardy ergonomii, jakości oraz być wykonane z najwyższej klasy materiałów. Takie są właśnie nasze noże, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i twardością.

Nasze noże zostały precyzyjnie wykonane z najwyższej klasy stali niemieckiej X50CrMoV15. Powstały w technologii FULL-TANG, wycinane są laserowo i hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo. Zapewniają precyzję krojenia oraz łatwość ostrzenia. Szeroki asortyment noży zadowoli nawet najbardziej wymagającego kucharza.

Prezentowane linie zostały przygotowane z myślą o różnych typach przeznaczenia i funkcjach jakie mają spełniać. Zaczynając od lekkich, niezwykle praktycznych noży z linii Practi Plus, które doskonale sprawdzą się podczas codziennego, tradycyjnego użytkowania. Poprzez niezwykle funkcjonalne noże z linii Klassiker czy też Forte, które posiadają rękojeść wykonaną z najwyższej klasy tworzywa POM gwarantującego ergonomię i wygodę użytkowania. Kończąc na ciężkich, kutych nożach z linii Obsydian o najwyższej wytrzymałości i twardości sięgającej 56 HRC i zapewniających niezwykłą precyzję cięcia.

Linie naszych noży

Obsidian

to nowoczesna linia noży typu forged wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15) charakteryzującej się niezwykłą wytrzymałością i twardością sięgającą 56 HRC. Wycinane z jednego kawałka stali ostrze full-tang ...

Forte

Elegancka linia kutych noży z niemieckiej stali (X50CrMoV15) wyróżnia się prostym, wręcz ascetycznym kształtem...

Practi Plus

to połączenie cech funkcjonalności noży dla profesjonalistów, z najwyższymi walorami noży do codziennego użytku....

Inversion

Nowoczesna linia noży z ostrzem wykonanym z niemieckiej stali (X50CrMoV15) charakteryzującej się...

VISIONARY

Nowoczesna linia noży z ostrzem wykonanym z niemieckiej stali (X50CrMoV15) charakteryzująca się...

KLASSIKER

Ponadczasowa linia kutych noży z niemieckiej stali (X50CrMoV15). Ostrze full-tang wyjątkowej twardości 54 HRC hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo gwarantuje długą żywotność ostrza, precyzję krojenia oraz łatwość ostrzenia...

Polecane produkty

Noże Zwieger

Dla mnie jako Szefa Kuchni nóż to najważniejszy przyjaciel w pracy. Każdy musi znaleźć swój nóż. Ważna jest jego waga, długość, szerokość ostrza czy kształt rączki. Jednak najważniejsze, żeby nóż był niezawodny. Tylko dobry, naprawdę ostry nóż jest bezpieczny, bo tylko krojenie takim nożem nie wymaga użycia siły. A wtedy jesteśmy bezpieczni. Nóż w naszych rękach wykonuje tylko takie ruchy, których od niego oczekujemy.

Dlatego noże Zwieger wykonane są z najlepszej niemieckiej stali, która pozwala na wykonanie noży odpowiednio twardych, ostrych i równocześnie na tyle elastycznych, że praca z nimi jest przyjemnością.

Z najwyższym zaufaniem polecam Wam noże Zwieger. To narzędzia najwyższej klasy.