Dlaczego warto wybrać nasze noże

Nóż jest podstawowym i niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Aby ułatwiał codzienne czynności kuchenne, powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Takie są właśnie noże ZWIEGER, które charakteryzują się niezwykłą twardością i wytrzymałością.

Noże dostępne w naszej ofercie zostały precyzyjnie wykonane z najwyższej klasy niemieckiej stali nierdzewnej X50CrMoV15 – wycięte laserowo i hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo. Dzięki temu gwarantują precyzję i lekkość krojenia oraz łatwość ostrzenia i zadowolą nawet najbardziej wymagających kucharzy.

Prezentowane linie zostały przygotowane z myślą o różnych potrzebach
i oczekiwaniach klientów. Zaczynając od linii Practi Plus, czyli lekkich, niezwykle praktycznych noży, które doskonale sprawdzą się podczas codziennej pracy w kuchni przez linie Klassiker II i Forte, które są gwarancją ergonomii i wygody użytkowania, a kończąc na ciężkich, kutych nożach Obsidian zapewniających niezwykłą precyzję krojenia dzięki wysokiej wytrzymałości i twardości sięgającej aż 56 HRC.

Linie naszych noży

Obsidian

Nowoczesna linia noży typu forged wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15) charakteryzującej się niezwykłą wytrzymałością i twardością sięgającą 56 HRC. Wycinane z jednego kawałka stali ostrze full-tang ...

Forte

Elegancka linia kutych noży z niemieckiej stali (X50CrMoV15) wyróżnia się prostym, wręcz ascetycznym kształtem...

Practi Plus

Połączenie cech funkcjonalności noży dla profesjonalistów, z najwyższymi walorami noży do codziennego użytku....

Inversion

Nowoczesna linia noży z ostrzem wykonanym z niemieckiej stali (X50CrMoV15) charakteryzującej się...

VISIONARY

Nowoczesna linia noży z ostrzem wykonanym z niemieckiej stali (X50CrMoV15) charakteryzująca się...

KLASSIKER II

Ponadczasowa linia kutych noży z niemieckiej stali (X50CrMoV15). Ostrze full-tang wyjątkowej twardości 52 HRC hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo gwarantuje długą żywotność ostrza, precyzję krojenia oraz łatwość ostrzenia...

Polecane produkty

Noże Zwieger

Dla mnie jako Szefa Kuchni nóż to najważniejszy przyjaciel w pracy. Każdy musi znaleźć swój nóż. Ważna jest jego waga, długość, szerokość ostrza czy kształt rączki. Jednak najważniejsze, żeby nóż był niezawodny. Tylko dobry, naprawdę ostry nóż jest bezpieczny, bo tylko krojenie takim nożem nie wymaga użycia siły. A wtedy jesteśmy bezpieczni. Nóż w naszych rękach wykonuje tylko takie ruchy, których od niego oczekujemy.

Dlatego noże Zwieger wykonane są z najlepszej niemieckiej stali, która pozwala na wykonanie noży odpowiednio twardych, ostrych i równocześnie na tyle elastycznych, że praca z nimi jest przyjemnością.

Z najwyższym zaufaniem polecam Wam noże Zwieger. To narzędzia najwyższej klasy.