Wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej. W każdej kuchni nie może zabraknąć dobrego noża, bo od niego często wszystko się zaczyna. Sprawdź co stworzyliśmy z myślą o fanach szybkiego, przyjemnego i efektywnego przygotowywania potraw.

Dlaczego warto wybrać nasze noże

Nóż jest podstawowym i niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Aby ułatwiał codzienne czynności kuchenne, powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Takie są właśnie noże ZWIEGER, które charakteryzują się niezwykłą twardością i wytrzymałością.

Noże dostępne w naszej ofercie zostały precyzyjnie wykonane z najwyższej klasy niemieckiej stali nierdzewnej X50CrMoV15 – wycięte laserowo i hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo. Dzięki temu gwarantują precyzję i lekkość krojenia oraz łatwość ostrzenia i zadowolą nawet najbardziej wymagających kucharzy.

Prezentowane linie zostały przygotowane z myślą o różnych potrzebach
i oczekiwaniach klientów. Zaczynając od linii Practi Plus, czyli lekkich, niezwykle praktycznych noży, które doskonale sprawdzą się podczas codziennej pracy w kuchni przez linie Klassiker II i Forte, które są gwarancją ergonomii i wygody użytkowania, a kończąc na ciężkich, kutych nożach Obsidian zapewniających niezwykłą precyzję krojenia dzięki wysokiej wytrzymałości i twardości sięgającej aż 56 HRC.

Linie naszych noży

Darque

Do produkcji noży DARQUE użyto wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o twardości 56 HRC, natomiast ergonomiczna rękojeść jest przedłużeniem stalowym ostrza. Cały nóż pokryto powłoką z domieszką tytanu aby jeszcze lepiej zabezpieczyć noże przed zniszczeniem...

Black Stone

BLACK STONE to nowa, ekskluzywna linia noży wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o symbolu X50CrMoV15, której twardość sięga aż 56 HRC. Ostrze zostało przygotowane z kilkunastu warstw stali, a następnie hartowane w wielostopniowym procesie...

Obsidian

To nowoczesna linia noży typu forged wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15)...

Gabro

To linia noży wykonanych z niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15) wyróżniająca się nowoczesnym...

Forte

Noże FORTE to elegancka linia noży wyróżniających się prostą, wręcz ascetyczną formą. Samo ostrze wycięto...

Practi Plus

Noże PRACTI PLUS to połączenie cech funkcjonalności narzędzi dla profesjonalistów z najwyższymi walorami noży....

Polecane produkty

Noże Zwieger

Dla mnie jako Szefa Kuchni nóż to najważniejszy przyjaciel w pracy. Każdy musi znaleźć swój nóż. Ważna jest jego waga, długość, szerokość ostrza czy kształt rączki. Jednak najważniejsze, żeby nóż był niezawodny. Tylko dobry, naprawdę ostry nóż jest bezpieczny, bo tylko krojenie takim nożem nie wymaga użycia siły. A wtedy jesteśmy bezpieczni. Nóż w naszych rękach wykonuje tylko takie ruchy, których od niego oczekujemy.

Dlatego noże Zwieger wykonane są z najlepszej niemieckiej stali, która pozwala na wykonanie noży odpowiednio twardych, ostrych i równocześnie na tyle elastycznych, że praca z nimi jest przyjemnością.

Z najwyższym zaufaniem polecam Wam noże Zwieger. To narzędzia najwyższej klasy.