Wykonany ze stali nierdzewnej ANSI 304 niezbędnik, za pomocą którego potrawy nabiorą dodatkowych walorów smakowych i intensywności aromatu.

O produkcie

Solidny, wytrzymały moździerz wykonany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej ANSI 304 to niezbędne narzędzie każdego pasjonata gotowania. Za jego pomocą w szybki i łatwy sposób nie tylko utrzemy różnego rodzaju zioła i przyprawy, ale również rozdrobnimy nasiona, pestki czy twarde orzechy. Przygotowane w moździerzu składniki uwolnią intensywny, świeży aromat i dodadzą potrawie walorów smakowych, podnosząc jej jakość.

Czy wiesz, że...

Dzięki użytemu materiałowi produkt jest niezwykle solidny, trwały i odporny na uszkodzenia. Jego waga w połączeniu z antypoślizgową podstawą sprawia, że podczas pracy moździerz nie przesuwa się po powierzchni i nie wymaga przytrzymywania. Z kolei kształt tłuczka powoduje, że rozdrabnianie składników jest łatwe i wygodne.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Mozdzierz_Metalowy-(8)
Mozdzierz_Metalowy-(1)
Mozdzierz_Metalowy-(7)
Mozdzierz_Metalowy-(6)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Materiał – w całości wykonany z najwyższej jakości stali ANSI 304
  • Antypoślizgowa podstawa – sprawia, że podczas pracy moździerz nie przesuwa się po powierzchni i nie wymaga przytrzymywania
  • Średnica – 10 cm
  • Wysokość – 11 cm
  • Waga zestawu – 2 kg

Zapraszamy do sklepu

 
 

Zobacz inne produkty Zwieger