Kolekcja stworzona na wzór produktów używanych przez profesjonalnych kucharzy, a przeznaczona dla każdego pasjonata gotowania.

O produkcie

Seria DARQUE to innowacyjna linia produktów do gotowania i smażenia wykonanych z tłoczonego na gorąco aluminium. Wewnętrzna strona garnków pokryta jest szwajcarską, 3-warstwową, bardzo odporną na codzienne użytkowanie powłoką nieprzywierającą ILAG ULTIMATE, z kolei stronę zewnętrzną pokrywa silikonowy lakier żaroodporny, dzięki czemu produkty zachowują swój pierwotny wygląd przez bardzo długi czas. Możemy ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40% w stosunku do produktów z indukcją typu lotos. Dołączona do garnków pokrywka wykonana została z bezpiecznego szkła hartowanego a jej rant został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu pokrywka idealnie przylega do naczynia i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary zapewnia optymalne warunki użytkowaniu.

Czy wiesz, że...

Wszystkie produkty tej serii posiadają uchwyty z odlewanej stali zabezpieczone solidnymi nitami. To rozwiązanie pozwala na intensywność użytkowania i zapewnia długotrwałą żywotność naczynia. Dzięki zastosowanym materiałom naczynia są jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i przez to wygodniejszą w użyciu. To wszystko powoduje, że garnki DARQUE są produktami typu All In One - w jednym naczyniu możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz gotować oraz zapiekać w piekarniku.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
1
2
3
4
5
7
Duzy_7
9
8
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • ILAG ULTIMATE - szwajcarska powłoka nieprzywierająca, 3-warstwowa, z charakterystycznym efektem żeliwa, ultraodporna na codzienne użytkowanie
  • ALL IN ONE – w jednym naczyniu, oprócz gotowania, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz zapiekać jak w brytfannie, a nawet piec ciasta
  • Materiał – aluminium tłoczone na gorąco
  • Dno - pełny dysk indukcyjny; do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu
  • Zewnętrzna powłoka - bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia
  • Uchwyty - wygodne w użyciu, wykonane ze stali nierdzewnej i łączone za pomocą solidnych nitów
  • Pokrywka - bezpieczne szkło hartowane, rant ze stali nierdzewnej, odpowietrznik pary

Zobacz i dowiedz się więcej

Garnki Darque
OdtwórzPlay

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz pozostałe produkty z linii Darque

Zobacz inne produkty Zwieger