Nowoczesna forma i niezwykła funkcjonalność. Wykonane z stali nierdzewnej i stopu cynkowego, a zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Idealne uzupełnienie innych produktów z linii VISIONARY.

O produkcie

Obieraczka do warzyw
Poręczna i wygodna w użyciu obieraczka z solidnym ostrzem ze stali nierdzewnej to wysokiej jakości, uniwersalne narzędzie kuchenne. Dzięki wyprofilowanej rączce, wzbogaconej po obu stronach w gumową powłokę, produkt pewnie leży w dłoni, co usprawnia i przyspiesza obieranie.

Podłużna obieraczka do warzyw
Poręczna i wygodna w użyciu obieraczka z solidnym ostrzem ze stali nierdzewnej to wysokiej jakości, uniwersalne narzędzie kuchenne. Narzędzie posiada dodatkową, specjalnie zaostrzoną końcówkę do usuwania niechcianych elementów z obieranego produktu. Dzięki wyprofilowanej rączce, wzbogaconej po obu stronach w gumową powłokę, przyrząd pewnie leży w dłoni, co usprawnia i przyspiesza obieranie.

Otwieracz do puszek
Otwieracz do puszek to proste w obsłudze, solidne narzędzie, przy pomocy którego bez wysiłku, a przede wszystkim bezpiecznie otworzymy każdą puszkę. Dla zwiększenia komfortu użytkowania wygodne w obracaniu pokrętło oraz specjalnie wyprofilowane uchwyty zostały pokryte przyjemną w dotyku powłoką soft touch.

Wyciskarka do czosnku
Wyciskarka do czosnku to praktyczne narzędzie o przemyślanej, solidnej konstrukcji, która została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić dokładne i szybkie rozdrabnianie ząbków czosnku bez potrzeby użycia dużej siły. Ergonomiczne uchwyty pokrywa przyjemna w dotyku powłoka soft touch, dzięki czemu produkt pewnie leży w dłoni.

Dziadek do orzechów
Elegancki dziadek do orzechów to najwyższej jakości produkt, dzięki któremu z łatwością rozłupiemy różne rodzaje orzechów niezależnie od ich rozmiaru czy twardości. Unikalna konstrukcja sprawia, że narzędzie jest bardzo wygodne w użyciu, a ergonomiczne uchwyty pokryte powłoką soft touch gwarantują doskonałe ułożenie narzędzia w dłoni.

Korkociąg
Otwieracz do wina to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni. Wytrzymała konstrukcja oraz lekko działający mechanizm sprawiają, że otwieracz jest niezwykle wygodny w użyciu, dzięki czemu każdą butelkę wina otworzymy szybko i bez wysiłku. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość produktu, korpus został pokryty przyjemną w dotyku powłoką soft touch, której czerń idealnie kontrastuje ze srebrnymi elementami i tworzy estetyczną, spójną całość.

Zobacz galerię

previous arrowprevious arrow
Visionary_Do_Orzechow-(7)
Visionary_Do_Puszek-2
Visionary_Do_Puszek-6
Visionary_Korkociag-1
Visionary_Obieraczka_Podluzna-6
Visionary_Obieraczka_Podłuzna-4
Visionary_Do_Czosnku-3
Visionary_Do_Czosnku-7
Visionary_Do_Orzechow-(4)
next arrownext arrow

Co wyróżnia ten produkt

  • Materiał – stop cynkowy z powłoką soft touch, stal nierdzewna
  • Powłoka soft touch – przyjemna w dotyku powłoka, której czerń doskonale kontrastuje ze srebrnymi elementami (nie dotyczy obieraczek)

Zapraszamy do sklepu

 

Zobacz pozostałe produkty z linii VISIONARY

Zobacz inne produkty Zwieger